Our Team 

Wiktoria Kuzmenko

"Nad stworzeniem pięknego, ekstrawaganckiego i przytulnego otoczenia można długo się zastanawiać, jednak lepiej pozostawić tę kwestię​ profesjonalistom"

Katarzyna Onyshchenko

"Dla pięknych kwiatów nie musi być żadnego powodu. Chcemy zaprezentować​ ludziom pięknie opakowanych kwiatów i kompozycji, co podkreśla ich elegancję​ i piękno"

Concept

Całe życie składa się z setek tysięcy drobiazgów. Niektóre rzeczy dodają więcej żywych kolorów, inne rozpuszcza się w ciemniejszych i szlachetnych odcieniach tworzą swój niezapomniany krajobraz. To właśnie wszystkie te na pierwszy rzut oka małe, ale bardzo ważne elementy robią tak, aby każdy dzień był na swój sposób pełny sensu i niepowtarzalności. Jednak to jeszcze nie wszystko, ponieważ każdy z nas stara się stworzyć sobie swój komfortowy, piękny świat, w którym będzie czuć się komfortowo i szczęśliwie. Nad stworzeniem pięknego i przytulnego lub jasnego i ekstrawaganckiego otoczenia można długo się zastanawiać, jednak często  te zadanie lepiej zostawić profesjonalistom.

Be my flower
Be my flower
Be my flower
Be my flower
Be my flower
Be my flower
1/1

Głównym zadaniem naszego sklepu jest tworzenie niezapomnianych rzeczy, które często mogą przenieść Cię w prawdziwą bajkę.

Be my flower -  to miejsce, w którym Twoje najbardziej żywe wyobrażenia o pięknym stają się rzeczywistością. Nasza kwiaciarnia tworzy każdego dnia coraz więcej pięknych rzeczy, których nie znajdziesz w żadnym sklepie, ponieważ każdy towar ma swoją indywidualną historię.

Chciałyśmy mieć możliwość przekazania i przedstawienia ludzi trendowych, ładnie opakowanych kwiatów i kompozycji, co podkreśla ich elegantność i piękność. Tworzymy super oryginalne i niezwykłe bukiety i kompozycje  niestandardowych rozmiarów, które zaskoczą i przyjemnie zdziwią każdą osobę.

Katarzyna Onyshchenko i Wiktoria Kuzmenko

#bemyflower_wro

Salon florystyczny “Be my flower” powstał w 2019 roku we Wrocławiu. Impulsem do jego otwarcia była chęć pokazania ludziom pięknie opakowanych i prawidłowo podebranych kwiatów w bukietach i kompozycjach.

Jego założyciele Katarzyna Onyshchenko i Wiktoria Kuzmenko, wprowadzają nowoczesne trendy florystyki, pokazując je we pięknie zebranych i opakowanych bukietach i kompozycjach. Ich największą inspiracją jest nowoczesna moda i styl. “Be my flower” wykorzystuję wyjątkowy asortyment kwiatów, na przykład piwonie podobne róże, jaskry i tylko wyjątkowe rodzaje kwiatów .