Our Team 

Wiktoria Kuzmenko

"Nad stworzeniem pięknego, ekstrawaganckiego i przytulnego otoczenia można długo się zastanawiać, jednak lepiej pozostawić tę kwestię​ profesjonalistom"

Katarzyna Onyshchenko

"Dla pięknych kwiatów nie musi być żadnego powodu. Chcemy zaprezentować​ ludziom pięknie opakowanych kwiatów i kompozycji, co podkreśla ich elegancję​ i piękno"

Concept

Całe życie składa się z setek tysięcy drobiazgów. Niektóre rzeczy dodają więcej żywych kolorów, inne rozpuszcza się w ciemniejszych i szlachetnych odcieniach tworzą swój niezapomniany krajobraz. To właśnie wszystkie te na pierwszy rzut oka małe, ale bardzo ważne elementy robią tak, aby każdy dzień był na swój sposób pełny sensu i niepowtarzalności. Jednak to jeszcze nie wszystko, ponieważ każdy z nas stara się stworzyć sobie swój komfortowy, piękny świat, w którym będzie czuć się komfortowo i szczęśliwie. Nad stworzeniem pięknego i przytulnego lub jasnego i ekstrawaganckiego otoczenia można długo się zastanawiać, jednak często  te zadanie lepiej zostawić profesjonalistom.

1/1

Głównym zadaniem naszego sklepu jest tworzenie niezapomnianych rzeczy, które często mogą przenieść Cię w prawdziwą bajkę.

Be my flower -  to miejsce, w którym Twoje najbardziej żywe wyobrażenia o pięknym stają się rzeczywistością. Nasza kwiaciarnia tworzy każdego dnia coraz więcej pięknych rzeczy, których nie znajdziesz w żadnym sklepie, ponieważ każdy towar ma swoją indywidualną historię.

Chciałyśmy mieć możliwość przekazania i przedstawienia ludzi trendowych, ładnie opakowanych kwiatów i kompozycji, co podkreśla ich elegantność i piękność. Tworzymy super oryginalne i niezwykłe bukiety i kompozycje  niestandardowych rozmiarów, które zaskoczą i przyjemnie zdziwią każdą osobę.

Katarzyna Onyshchenko i Wiktoria Kuzmenko

#bemyflower_wro

Salon florystyczny “Be my flower” powstał w 2019 roku we Wrocławiu. Impulsem do jego otwarcia była chęć pokazania ludziom pięknie opakowanych i prawidłowo podebranych kwiatów w bukietach i kompozycjach.

Jego założyciele Katarzyna Onyshchenko i Wiktoria Kuzmenko, wprowadzają nowoczesne trendy florystyki, pokazując je we pięknie zebranych i opakowanych bukietach i kompozycjach. Ich największą inspiracją jest nowoczesna moda i styl. “Be my flower” wykorzystuję wyjątkowy asortyment kwiatów, na przykład piwonie podobne róże, jaskry i tylko wyjątkowe rodzaje kwiatów .

BE MY FLOWER
FLOWERS & DECOR

© 2023 by Prickles & Co. Proudly created

Dostawa na terenie Wrocławia GRATIS od 150 PLN!

0
Zadzwoń teraz! +48 731-687-033