Dla firm, dbających o prestiż

Zainwestuj w dobre relacje!

Jesteśmy nowoczesną kwiaciarnią internetową, wprowadzamy nowe trendy florystyczne na rynek Wrocławia.

 

Chcesz podtrzymywać pozytywne relacje biznesowe? Sięgnij po kwiaty lub upominki! Kwiaty to również przepiękna dekoracja biura. Z nimi każde wnętrze nabierze kolorów, a praca w otoczeniu roślin będzie bardziej efektywna. Gwarantujemy indywidualne podejścia do różnych Waszych propozycji na każdy gust i na każdą okazję.

 

Mamy dla Państwa ciekawą ofertę: długotrwałe „bukiety-komplementy”. Kompozycja nie tylko będzie ładną ozdobą lokalu, a i przyjemnością dla klientów. Dzięki nim w elegancki sposób podziękujesz partnerom biznesowym, nagrodzisz wartościowych klientów i docenisz pracowników. 

 

Napisz do Nas! 

Kwiaciarnia internetowa

Pon-Pt         9.00 - 20.00

Sob-Niedz   10.00 - 21.00

BE MY FLOWER

Napisz do nas

BE MY FLOWER

Thanks! Message sent.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

NASI

PARTNERZY

ьшыы.png

Konkurs Miss Dolnego Śląska to wydarzenie, które cieszy się niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody oraz jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym konkursem piękności w woj. Dolnośląskim.

15027503_1822747507999438_33083755244635

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od 30 lat czuwamy nad wyborem najpiękniejszej Polki.

logo_WSB_Wro1.jpg

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu to uczelnia, która kształci rynkowych liderów i znakomicie przygotowuje studentów do efektywnego łączenia zdobytej wiedzy teoretycznej z praktyką zawodową na studiach. 

Miss Supranational – konkurs piękności rozgrywany od 2009 roku. Jest to konkurs, który organizuje World Beauty Association z Panamy. Polska spółka Missland podpisała porozumienie z WBA o organizację tego konkursu w latach 2009-2013.